SEO Konsultacija - išsami ir naudinga

Kiekvieną mėnesį pasaulyje Google skiria virš 400 000 "rankinių baudų" svetainėm (kuomet Google darbuotojas apsilanko svetainėje), plius dar neaišku kiek skiriama algoritminių baudų. Tad būtina gaudytis Google taisyklėse, nes daugumą klaidų padaro nepatyrę svetainių savininkai.

Kodėl verta užsakyti mūsų SEO konsultaciją ?

 • Jūs gausite apie 7000 žodžių įspūdingą rašinį kaip išpopuliarinti lietuvišką ar anglišką tinklalapį.
 • Atsakysime į Jūsų klausimus.
 • Jūs pats tapsite marketingo ekspertu ir galėsite prižiūrėti SEO specialistus, kad jie nesužlugdytų Jūsų verslo su savo "greitais ir garantuotais rezultatais".
 • Sutaupysite daug pinigų, nes tokius darbus kaip raktažodžių analizė ar SEO auditas galėsite lengvai atlikti patys.

Kokia garantija, kad rašinys yra aukštos kokybės ?

 • Garantija 100% - mes net siūlome 30 dienų pinigų grąžinimo garantija, jeigu galvosite, kad patarimai yra žemos kokybės galėsite atgauti pinigus, tačiau prašome nepiktnaudžiauti šiuo pasiūlymu, nes įdėjome daug darbo.

Kokia kaina ?

 • Tik 50 eurų (mes matėmė kitos SEO strategijos parduodamos ir už 200 eurų, tad žodis "tik" tikrai tinka). Paskambinkite +37066460064 (Pirmadienis - Sekmadienis, 9 val - 21 val) arba parašykite info@superseo.lt ir mes susisieksime su Jumis.

REKOMENDUOTINAS DARBŲ PLANAS

 1. Konsultacija50 EUR. Atsiųsiu Jums informacijos (virš 7000 žodžių) kaip išpopuliarinti svetainę Google sistemoje (išorinė optimizacija), atsakysiu į klausimus. Esu matęs SEO strategijų ir už 200 EUR, tad manau mano kainai tinka žodis „tik“.
 2. Raktažodžių tyrimas + Išsamus auditas – 33 EUR + 40 EUR = 77 EUR, patarsiu kokius raktažodžius (tai yra žodžiai, kuriuos žmonės įveda į Google) geriau naudoti plius rasiu visas klaidas Jūsų svetainėje. Jeigu norite atlikti šiuos darbus patys, rasite informacijos su nuorodomis į SEO įrankius mano konsultacijoje.
 3. Audite rastų klaidų taisymas + svetainės vidinė optimizacija pagal superseo.lt pagrindiniame puslapyje esančius nemokamus patarimus kaip atlikti vidinę optimizaciją. Dažniausiai SEO specialistai žino kaip atlikti vidinę optimizaciją, tačiau pasitaiko nepatyrusių specialistų, kurie darbą atlieka nekokybiškai, tad būtina juos prižiūrėti ir paprašyti, kad atliktų daugumą iš superseo.lt pagrindiniame puslapyje esančių patarimų. Patarsiu kaip surasti SEO specialistą atlikti šiems darbams. Prieš pradėdami darbus paskambinkite savo serverio paslaugas teikiančiai bendrovei ir pasidomėkite ar galima padaryti atsarginę svetainės kopiją „back-up‘ą“ (dažniausiai galima), jei ne – yra pvz. „Jetpack“ įskiepis „Wordpress‘e“, kuris už mažą mokestį tai atlieka. Prašau atlikti „back-up‘ą“ jeigu netyčia SEO specialistas ką nors pridirbtų, nors man dar nėra taip buvę.
 4. Pakartoninis iššsamus auditas (30 EUR) patikrinti ar vidinė optimizacija buvo gerai atlikta ir ar nepalikta jokių klaidų.
 5. Išorinė optimizacija – čia svarbiausia dalis (esmė – nuorodų sukūrimas į Jūsų svetainę). Ji taip pat yra pavojingiausia dalis, nes SEO kompanijos dažnai teikia „greitų rezultatų“ paslaugas ir prideda kuo daugiau nuorodų pvz. į žemos kokybės visokius nuorodų katalogus arba prikuria daug nuorodų per labai trumpą laiką – abi šios priežastys gali Jums užtraukti Google nuobaudas ir nukrisite į apačią Google pozicijose po pusės metų ar po metų. Todėl ir teikiu savo konsultaciją – Jūs turite pats/pati „gaudytis“ Google SEO marketinge ir prižiūrėti tuos SEO specialistus, nes jie dažnai pridirba. Pvz. būtina reikalauti, kad prieš kuriant naują nuorodą į Jūsų svetainę ji būtinai turi būti patvirtinta Jūsų – ar ta svetainė, kurioje Jūsų nuoroda pasirodys yra tikrai patikima, švari ir idealiausia (ne visada pavyksta) – jei ji susijusi su Jūsų svetainės ar verslo tema.

Kaip užsakyti ?

 • Paskambinkite +37066460064 (Pirmadienis - Sekmadienis, 9 val - 21 val) arba parašykite info@superseo.lt ir mes susisieksime su Jumis.